Slayer Peachka (paivansade) wrote in lj_polski,
Slayer Peachka
paivansade
lj_polski

 • Mood:

xcolibur, Szwedzi i pytanie do publiczności

Poprawiłam właśnie główne menu na stronach systemowych LJ (znaczy się - to niebieskie u góry w wypadku użytkowników korzystających ze skórki xcolibur). Przejrzyjcie w wolnej chwili w poszukiwaniu ewentualnych niedociągnięć.

Poza tym chciałam donieść, że do Szwedów (czyli do jedenastego miejsca na liście % tłumaczeń) brakuje nam przetłumaczenia jakichś marnych 50 wątków! Ha! ;> Kiedy tłumaczyłam LJ poraz pierwszy (gdy jeszcze był stronką nieco mniejszą i o mniej skomplikowanej dokumentacji), moją największą (jeśli nie jedyną) radochą z tłumaczenia było przeskakiwanie kolejnych "rywali" w rankingu, ewentualnie dobijanie do okrągłych procentów (najchętniej do 100, zwłaszcza, że dość często nagle ich trochę ubywało ;p), toteż nas chwalę i zachęcam do dopingowania się w ten sposób (inaczej ciężko się zmobilizować :p).

Poza tym - pytanie do "nieuprawnionych" acz zainteresowanych postępami: na jakich podstronach najbardziej wkurzają Was luki w tłumaczeniu? Jakie powinniśmy ustawić sobie priorytety? Co tłumaczyć najpierw?


Poza tym przypominam, że jak ktoś gdzieś literówkę wypatrzy, albo jakiegoś innego byka, to będę bardzo wdzięczna za wskazanie ich palcem. :)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments